Kargo Politikası

Teslimat alanı

Sunulan ÜRÜNLER yalnızca Türkiye üzerinden teslim edilebilir. Bu BÖLGE dışında bulunan herhangi bir teslimat adresi için sipariş vermek mümkün değildir. ÜRÜNLER, sipariş sürecinde MÜŞTERİ'nin belirttiği teslimat adreslerine gönderilir.

Nakliye süresi

2-5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.  
Siparişi hazırlamak, sonrasında fatura kesmek, öncesinde ürünlerin stokta mevcut durumları WEB SITEMIZE belirtilmiştir. Bu sürelerin hafta sonları veya resmi tatil günleri dışında olduğu anlaşılmaktadır. Kayıt formunda görünen elektronik adresin doğru olması koşuluyla, ÜRÜNLER gönderildiğinde MÜŞTERİYE otomatik olarak bir elektronik mesaj gönderilecektir.

Teslimat süreleri ve maliyetleri
Sipariş sürecinde SATICI, MÜŞTERİ'ye satın alınan ÜRÜNLER için olası teslimat sürelerini ve formüllerini bildirir. Gönderim bedeli, teslimat yöntemine göre hesaplanır. Eğer ücretsiz kargolama sunmuyorsak, bu maliyetlerin miktarı, satın alınan ÜRÜNLERİN fiyatına ek olarak MÜŞTERİ tarafından ödenecektir. Teslim sürelerinin ve maliyetlerinin ayrıntıları WEB SİTESİNDE detaylandırılmıştır.

TESLİM ŞARTLARI
Paket, imzaya karşı ve bir kimlik belgesinin ibrazı üzerine MÜŞTERİ'ye teslim edilecektir. Devamsızlık durumunda, paketini postanesinde almasını sağlamak için MÜŞTERİYE bir teslimat bildirimi bırakılacaktır.

TESLİMAT Sorunları
MÜŞTERİ, çevrimiçi sipariş prosedürünün sonunda, siparişi onaylamadan önce taşıyıcıyı seçtiğinde belirlenen teslimat tarihi hakkında bilgilendirilir. Teslimatların en fazla otuz (30) gün içinde yapılacağı belirtilmektedir. Bu başarısız olursa, MÜŞTERİ, SATICI'ya makul bir süre içinde teslim etmesi için resmi bildirimde bulunmalıdır ve bu süre içinde teslim edilmemesi durumunda sözleşmeyi feshedebilir. SATICI, fesih mektubunun alınmasından gereksiz gecikme olmaksızın, MÜŞTERİ tarafından satın almak için kullanılanla aynı ödeme yöntemini kullanarak, ÜRÜNLER için ödenen toplam tutarı, vergileri ve teslimat masraflarını MÜŞTERİ'ye geri ödeyecektir. SATICI, ÜRÜNÜN MÜŞTERİYE teslimine kadar sorumludur. MÜŞTERİ'nin teslimat sırasında belirtilen herhangi bir hasar veya kısmi kayıp hakkında taşıyıcıya bildirmesi için üç (3) günlük bir süre olduğu hatırlanır.